Сторінки

вівторок, 31 березня 2020 р.


Учні 2-Б класу (класний керівник Сидорак М.О.) ОЗ «Мостиський ЗЗСО № 1 I-III ступенів» за рекомендацією Міністерства охорони здоров'я України переглянули ролик створений для дітей телеканалом ПлюсПлюс про те, як убезпечитися від коронавірусу і створили свої плакати.


 

понеділок, 30 березня 2020 р.

Так хочеться донести ВСІМ, що карантин≠канікули!
           Карантин-це час для комфортного навчання з горнятком теплого чаю та в затишній обстановці😌
             Саме тому учнівський парламент ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів»(директор Сидорак М.М.) разом з вчителями запускає  челендж  #сиджувдомаалевчуся та #сиджувдомаалепрацюю та кидає виклик КОЖНОМУ, хто прочитав цей пост🎈
               Постіть фото з одним із хештегів та залишайтесь продуктивними під час карантину💛
Бережіть себе!










😌
Не спалюйте сухої трави 

пʼятниця, 13 березня 2020 р.

В ОЗ « Мостиський ЗЗСО 1 І-ІІІ ступенів»(директор Сидорак М.М.) у рамках методичної декади 10.03.2020р. вчителем хімії Ціж Б.Д. з учнями 9-Б кл. проведено урок-вікторину на тему «Вуглеводні- сировина для добування хімічних речовин»

вівторок, 10 березня 2020 р.



В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство. До таких належить ім’я великого українського поета та пророка Тараса Григоровича Шевченка. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.
Учні та педагоги ОЗ « Мостиський ЗЗСО 1 І-ІІІступенів»(директор Сидорак М.М.) вшанували пам’ять Великого Кобзаря.На перервах по гучномовці діти розповідали про життєву долю великого українського поета, читали його вірші, уривки з поем. Також учні поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.
Минають роки, спливають століття, а Тарас Григорович Шевченко залишається жити у пам’яті кожного українця . Його безсмертне ім’я, неповторні твори багато років живуть у серцях народу.

неділя, 8 березня 2020 р.


До творчості вчителя спонукає сьогоднішній учень – розвинена й нестандартна особистість, вимоглива до свого навчання. Переконатися у цьому зуміли вчителі історії та географії, які взяли участь у теоретико-практичному семінарі «Розвиток творчої особистості вчителя і учня», що відбувся у ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.» 03. 03. 2020 р.
Творчість вчителя виявляється насамперед у прагненні й умінні постійно вдосконалювати свою майстерність, відкидати застаріле, знаходити нові, більш досконалі методи практичної реалізації вимог часу, творчо застосовувати надбання передового педагогічного досвіду, досліджувати свою роботу й роботу колег. Ознайомитися із новими методами та технологіями навчання вчителі мали змогу, відвідавши відкриті уроки у своїх колег. Вчитель історії ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.» Калужний А. Я. поєднав використання роботи у групах із використанням ІКТ під час вивчення теми «Греко-перські війни» у 6 класі.
Інтегрований урок-дослідження з географії у 9 класі на тему «Народні промисли в Україні», який провела Марек М. І., вчитель географії ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.», використовуючи інтерактивні технології кооперативного навчання: карусель, спільний проект, створення леп-буків, відео фрагменти, картографічна лабораторія, допоміг учням краще розвинути свій творчий потенціал.
Майстер-клас « Розум, кмітливість, винахідливість», який провела для учасників семінару Куцій Г. І., вчитель історії ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.», розкрив творчий потенціал усіх присутніх вчителів. Галина Іванівна допомогла вчителям історії та географії відчути себе п’ятикласниками, виконуючи різні завдання. Педагогічний досвід вчителя посприяв вдосконаленню педагогічної майстерності та підвищенню свого професійного рівня.




06.03.2020р. в ОЗ « Мостиський ЗЗСО №1 l-lll ступенів (директор Сидорак М.М.) учнями 4-Б класу разом із класним керівником Шабат Г.М. та педагогом-організатором Баб'як М.І. було підготовлено і проведено літературно-музичну композицію «До Лесиного віночка», присвячену 149-й річниці від дня народження Лесі Українки.
Діти розповідали про дитинство, цікаві факти з життя геніальної поетеси, грали в її улюблені народні ігри, презентували власну постановку танцю «Вишеньки», авторські пісні. Екскурс сторінками творчості супроводжувала ельфа Лелія. Гурт дівчаток класу «Первоцвіт» з ляльками в руках вразив присутніх ніжним виконанням колискової «Місяць яснесенький».
Юні актори продемонстрували інсценізацію казки Лесі Українки «Біда навчить», вкладаючи всі свої артистичні здібності і натхнення, про що свідчили вдячні аплодисменти наших гостей. 

У рамках методичної декади 05.03.2020 в 7-В класі був проведений відкритий урок з української мови на тему «Дієприслівниковий зворот, кома при дієприслівниковому звороті і одиничному дієприслівникові».
Епіграфом уроку були слова :
Виховання – велика справа:
Воно вирішує долю людини.
В.Бєлінський
Пройшов він у дружній атмосфері. На уроці були використані прислів’я,лінгвістична казка « Жив собі на світі Дієприслівник»,практична робота в парах на картках, самодиктант, гра «Так\Ні».
Ближче до кінця уроку учні дискутували над темою« Яка краса важливіша:зовнішня чи внутрішня?».
У кінці уроку був використаний метод «Мікрофон».
Мети досягнули як учитель , так і учні.

середа, 4 березня 2020 р.


В рамках методичної декади в ОЗ " Мостиський ЗЗСО 1 І-ІІІ ступенів" ( директор Сидорак М.М.) 3 березня вчителем початкових класів Данилів Л.М. проведено майстер-клас " Впровадження технології критичного мислення на інтегрованих уроках у початкових класах".
Позитивом і натхненням присутніх надихнула " Дівчина-весна".
В цікавій формі використано методи критичного мислення, зокрема, передбачення, асоціативний кущ, монофон. За допомогою "фішбоуну" вчителі висвітлили проблему "За що я люблю весну".
Родзинкою були різні ігри: "Вгадай ознаки місяця", "Ритмічні малюнки" , "Капелюх побажань"


03.03.2020 р. учні 5-Б і 5-В класу ОЗ «Мостиський ЗЗСО №1» І-ІІІ ступенів (директор Сидорак М.М.), учитель зарубіжної літератури Романишин М.А. поринули у прекрасний світ зарубіжної літератури, беручи участь у грі «Що? Де? Коли?» за твором Е. Портер «Полліанна»
П’ятикласники захопилися «грою в радість» від Полліанни, розшифровували анаграми, ребуси, складали пазли.
Демонструючи свої творчі здібності, ерудицію та акторську майстерність перемогу отримали учні 5-В класу. А найактивнішими учасниками були Гридинська Катруся (5-Б клас) і Пастушенко Іринка (5-В клас). Оплески глядачів-це правдива подяка за народження нових талантів